КолумниТоп1

Mихајловски од СДК лапнал 50 илјади евра од ЛГБТ сега и црнечки ќе лапне, ај празник е да си поќутам

Двоцевката Горан Михајловски од порталот СДК порано уредник на ВЕСТ и потрчко на Орце Камчев редовно лапа пари од дипломатите оти ја кодоши земјата по амбасади и така одржува медиуми, најновото е лапнал 50 илјади евра од ЛГБТ Холандија да на неговиот портал промовира про геј ставови и тоа не му е проблем и самиот е припадник, но тоа си е негова работа, работа од спална соба. Лапнал по проект наречен СТОП ЗА ДИСКРИМИНАЦИЈА ЗАРАДИ СЕКСУАЛНА ОПРЕДЕЛБА, ајде Пиже на пролет у танга и на прајд пред Рекорд па на плоштад….

Македонија

Заболени
27,199
+245
Мртви
934
+15
Излечени
18,948
Активни
7,317
Last updated: 26/10/2020 - 19:41 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.