Забава

Миа Костова брутално искрена за тоа дали е подобар сексот со маж или со жена?

Миа Костова брутално искрена за тоа дали е подобар сексот со маж или со жена? (видео)

Поранешниот ТВ водител, а сегашен јутјубер, Стефан Лазаров, во ниеден момент не го остава празен својот јутјуб канал, па ако нема интервјуа со познатите македонци во неговиот автомобил, тогаш тоа е во студио, ама најбитно за него нема мирување кога перманентноста е во прашање.

Овој пат, гостинка во неговото Лазаров шоу му беше екс-тв колешката Миа Костова која како и секогаш не се штедеше и без влакна на јазикот му ги одгвараше прашањата на Лазаров.

Особено скокотлив беше моментот од рубриката „Луто пиперче“, каде Стефан ја праша Миа дали е подобар сексот со маж или со жена.

За сексуалната одриентација на Миа досега многупати се коментирало, шпекулирало, пишувало во медиумите и чаршијата, но иако не е од оние што кријат детали од својата приватност, Миа речиси никогаш немала дециден одговор.

Овој пат, не ја прашаа за статусот во љубовниот живот, туку за тоа дали сексот е подобар со маж или со жена, на што таа имаше конкретен одговор.

-Зависи во какво расположение си, но ќе се сложиш со мене дека жена е жена, кажа Миа како од пушка, а Лазаров продолжи со прашањето:

Кое е најсекси место каде имаш тетоважа?

-Меѓу градите –срце- вели Миа Ксотова.

ФОТО:ЛАЗАРОВ ШОУ/ПРИНТСКРИН ЈУТЈУБ

Како изгледаше целоснот интервју погледнете од видеото на Лазаров шоу:Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.