ЗабаваСекс

Медицинска сестра од Куманово е фатена на камера како дава и други „услуги“ освен медицински

Без проблем му даде и терапија со „мазење“ на момчето, додека некој чека да дојде на ред.

Неофицијално се дознава дека за скандалот бил информиран директорот на болницата, од каде се очекува да преземат дисциплински и законски мерки против медицинската сестра.

Извор: Алсат

видео секс тукаПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.