Црна Хроника

Маж се самозадоволувал среде Центар го гледал банерот на Котлар и тинкал тинкал

Маж се самозадоволувал среде Центар

МВР информираше дека вчера во 14:45 часот 39-годишната Ф.Ј. од Р.Австрија, со престојувалиште во Скопје во СВР Скопје пријавила дека околу 11:00 часот во Скопје, на подрачјето на Центар, во нејзина близина забележала машко лице како врши самозадоволување на јавно место. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Македонија

Заболени
252,947
+2,071
Мртви
8,177
+11
Излечени
225,056
Активни
19,714
Last updated: 22/01/2022 - 01:30 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.