Црна Хроника

Маж пријавил дека го истепала сопругата

Триесет и две годишен маж од Куманово вчера во полициската станица во Аеродром пријавил дека околу 10 часот во семејниот дом бил физички нападнат од неговата сопруга И.К.(33) од Скопје. Се работи на расчистување на случајот, информира МВР.Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 23:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.