ЗабаваСвет

МАЖ ЈА ОДНЕЛ ЉУБОВНИЦАТА ВО КИНО, А ПОТОА СЕ ПОЈАВИЛА НЕГОВАТА СОПРУГА Снимката ја погледнаа 20 милиони луѓе (ВИДЕО)

Еден маж одлучил да ја однесе љубовницата во кино. Тој мислел дека неговата сопруга никогаш нема да дознае за тоа, но страшно се излажал.

Снимката објавена на ТикТок која го обиколи светот и насмеа 20 милиони луѓе настанала во Колумбија, а едно е сигурно – на никој од учесниците не му било забавно како на оние кои го гледале видеото.

Како што пренеле медиумите, Колумбиецот имал намера со љубовницата да помине една вечер, додека неговата сопруга била дома. Или барем тој така мислел.

Ја одвел љубовницата во кино, мислејќи дека таму, поради темната сала, мали се шансите да сретне некој познат или некој да го препознае. Но, набрзо се уверил дека се излажал.

Токму кога парот се сместил во удобните столчиња, следувал шок: се појавила неговата сопруга која ја снимала целата ситуација со телефон.

Како што се гледа и на снимката, двајцата биле затекнати, а љубовницата веднаш побегнала, додека прељубникот, откако сопругата го удрила неколкупати, отишол на другата страна.

Засега не е познат конечниот епилог на оваа љубовна драма, но веруваме дека неверниот сопруг не помиnal

LINK DO VIDEO TUKA

 

 

 

ФОТО: TIKTOK/PRINTSCREEN/CAPI_OFICIAL38Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 04:08 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.