БалканСекс

Маца – Дискреција со „валкани“детали од снимањето филмови за возрасни во Дубаи: „Црнците ме полне а како бабура“! (ФОТО)

Маца – Дискреција со „валкани“детали од снимањето филмови за возрасни во Дубаи: „Црнците ме полне а како бабура“! (ФОТО)

Босанската старлета и актерка во филмови за возрасни Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција и се претстави на јавноста пред неколку години со учеството во реалните шоуа, а оттогаш не престанува да шокира со своето однесување и споделување фотографии и изјави.

За време на нејзиното појавување на јавната сцена, таа призна дека го практикувала најстариот занает, а неодамна ја активираше сметката на својата  „Onlyfans“ страница, на која прикажува експлицитни содржини  и со тоа заработува подобар живот.

Маца зборуваше за влегување во најгледаното ријалити „Задруга“, за критериумите што мора да ги исполни вистинскиот маж за да биде со неа, но и за аматерското порно што го сними со Афро – Американците при нејзината посета на Дубаи.

„Во последно време, многу патував и да бидам искрена, забележав дека луѓето во другите земји гледаат само интерес, додека ние сме повеќе срдечни и искрени“ – рече Маца, и ги откри деталите од своите патувања.

„Црнците воопшто не внимаваат, ме полнија како бабура. Морав да пијам таблети за следниот ден за да не останам бремена“ – раскажува „без влакна на јазикот“  Маца, која истакнува дека се заколнала дека ќе апстинира додека не го пронајде идеалниот маж.

„Немам секс веќе месец и половина. Се заинаетив, нема да имам врска додека не го најдам вистинскиот маж. Во последно време, тешко е да се најде вистинскиот, мажите главно се плашат од мене“ – се пожали Сенада, и ги кажа своите критериуми.

„Вистинскиот маж мора да има полов орган од 22 цм. Мора да биде висок 195 цм, да има светли очи и мора да ме сака“ – вели старлетата, која открива дека нема намера да влезе во последната сезона на „Задруга“, иако стекна популарност токму со учество во реалните шоу програми.

„Го следам ова ријалити и засега Дениз ми е омилена, да бев таму ќе се дружев со неа, но не планирам да влезам. Отворив сопствена фитнес компанија, морам да се посветам на тоа“ – објасни Маца. Имам услуга и стан во центарот на градот.

Маца не крие дека заработува многу од нејзините експлицитни објави, а како што откри, од своите заштеди купила автомобил и стан во Белград.

„За мојот начин на живот, ми требаат околу 2.000 евра месечно. Имам своја послуга, купив стан во центарот на градот, автомобил. Заработувам многу пари преку „Onlyfans“, но и преку мојата компанија која нуди онлајн фитнес тренинзи“ – резимира старлетата.

 

Фото: Инстаграм принтскрин/maca_diskrecija_starМакедонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 05:37 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.