ЗабаваСекс

Марјана Станојковска во проѕирен фустан и висок шлиц е позгодна и од љубовницата на Заев, види фото

Марјана Станојковска во проѕирен фустан и висок шлиц е позгодна и од „7ца на Лото“ (фото)

Згодна, атркативна, харизматична, шармантна, професионална…..се некои од епитетите кои може да и ги дадеме на македонската водителка Марјана Станојковска.

Марјана е една од најактивните и најангажираните водителки, па ако не ја гледаме да го води „Лото“, тогаш може да ја видиме во разни други водителски ангажмани.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Водителката често е активна на социјалните мрежи каде најчесто објавува фотки од нејзиниот професионален живот, додека е на сцена, или пак рекламирајќи одреден бренд, производ…

На нејзината витка фигура може да и позавидат многу млади девојки, а Станојковска со години важи за згодна убавица по која воздивнуваат мажите, но само еден и го освои срцето.

На водителката на „Лото“ што и да облече, долга тоалета, краток фустан, бикини, фармерки, тренерки, одличино и стои, изгледа убаво, згодно, атрактивно.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Овој пат, Станојковска на „Инстаграм стори“ сподели фотка на која е во долг проѕирен фустан со висок шлиц, а во вниманието беше нејзината разголена нога.

ФОТО: ИНСТАГРАМ

И вака таа изгледа секси и позгодно од „7ца на лото“, а веруваме дека во пораките на Инса добила бројни комплименти за нејзиниот изглед.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.