ЗабаваСекс

Марјана Станојковска во бело бикини на 52 години (видео)

Летни вибрации: Езготичен и секси танц од Марјана Станојковска во бело бикини (видео)

Водителството на телевизија како јавна професија, е примарно за Марјана Станојковска, но досега многупати докажала дека танцувањето исто така е нејзина голема љубов.

Тоа особњно го покажа кога учествуваше во шоуто „Танц со ѕвездите“, но и сега така што на својот Инстаграм редовно знае да сними некое видео за следбениците каде танцува.

 

Овој пат, од летен одмор каде ужива во летото раскомотена и опуштена во бело бикини, а танцот кој го приреди го сподели со сите на Инстаграм.

 

Иако е на средината од четвртата деценија од животот, Марјана не им се дава на годините кога е во пршање еластичноста.

За приложеното очекувани беа и реакциите, особено од припадниците на посилниот пол на кои им ја разбранува фантазијата да се распленат со емотикони и коментари дека е „топ риба“.

фото:Инстаграм/марјана станојковскаПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.