Колумни

Maниќ сопственикот на Манда: Бранко Героски ми ги избрка гостите од кафето?!

Фб статус

Prazen kafic gero mi gi izbrka gostite
I sega ?

Фотографија на Manda Manic.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.