Црна Хроника

Манијак во Кавадарци се соблекол пред девојче му се скинало од смеење девојчето со микро микро

Вчера во 18:30 часот во ОВР Кавадарци, 35-годишен жител на Кавадарци пријавил дека околу 11:45 часот на улица „Ѓоре Брушански“ едно лице се соблекло на јавен простор пред малолетничка.

Известен јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување на случајот, велат од МВР.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.