Живот

МАЛОТО БОБИ И ДО ПОЗИЦИЈА ДОЈДЕ

ГО ПРАШУВААТ ПОЛЖАВОТ КАКО СЕ КАЧИ БЕ ТОЛКУ ВИСОКО, А СПОР СИ И СИТЕН ВИКА СО ПОЛЗЕЊЕ БЕ И ЛИГАВЕЊЕ....БАСНА

Им благодарам на сите колеги градоначалници кои едногласно ме избраа за претседател на Скопски плански регион.
Рамномерниот развој ќе биде наш приоритет во иднина за да нема заборавени општини.
Очекувам соработка со сите општини и институции, заедно да градиме силна локална самоуправа со развиени општини.

Можно е да е слика од 1 лице и стоење

Можно е да е слика од 3 луѓе и луѓе што стојат

Можно е да е слика од 12 луѓе, луѓе што стојат и внатре

Можно е да е слика од 6 луѓе, седнати луѓе, луѓе што стојат и внатре

Можно е да е слика од 3 луѓе, седнати луѓе и луѓе што стојат

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.