Црна Хроника

МАЛОЛЕТНИК СЕ БОРИ ЗА ЖИВОТ ПРОБОДЕН СО НОЖ ВО ТЦ БИСЕР АЕРОДРОМ

Pred 1 cas vo raspravija megu maloletnici vo tc biser 1.maloletnik proboden so noz vo predelot na gradite istiot e itno.preflen vo gratcka bolnica 8 mi septemvri lekarite se borat za negoviot zivot Pod srce udren e od malo deteto 15 ili 16 godini imaМакедонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 08:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.