ЖивотЗабаваЗанимливостиТОП

Малограѓанштина втор дел: Мајка и ќерка како да го зафркнеме синот имотот од дедото они да го лапнат

македонче мамо македонче

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Е така работат македонците додека синот не е тука да идеме да не препише дедото имотот само на него од што ќе живеат коконите инаку?

Нема достапен опис

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.