Некатегоризирано

Македонски модел позира без шминка и во проѕирна долна облека го покажа пирсот на градитe (фото)

Во долна облека од тантела долгоногата убавица Бојана Нушкова ги покажа новините на нејзиното тело, откако претходно најави со фотка на која напиша „Пред пирсот последна“.

Бојана Нушкова е македонски модел кој години наназад е дел од разни модни шоуа, многу рекламни кампањи и фотосесии, а детали од својата кариера, но и приватен живот, постојано споделува со своите 29.000 следбеници на Инстаграм.

Па, така неодамна таа позираше во транспарентна маичка и во описот напиша: „Пред пирсот последна“.

 

 

Сега, Бојана позираше во долна облека од тантела и дискретно ги покажа пирсовите на брадавиците од нејзините гради.

Таа без грам шминка на новите фотографии е вистинска убавица.

 

 

Повеќе фотографии од неа:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.