БалканЗабава

MAKEДОНСКИ КАНДИДАТ ВО ГРАНД: КАРЛЕУША ЕДНАШ ДОЈДЕ НА ЧАС, А НЕ МАЛТРЕТИРАШЕ МИРА ШКОРИЌ, ТАА Е НЕВИДЕНА ФРУСТРАЦИЈА

ВИСТИНАТА ЗА МОЕТО ИСПАЃАЊЕ ОД "ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД"!

ВИСТИНАТА ЗА МОЕТО ИСПАЃАЊЕ ОД "ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД"!

Другари, штотуку излезе последното мое видео поврзано со шоуто “Ѕвездите на Гранд” во кое што собрав сили, а и храброст со вас да ја споделам вистината… Па, уживајте!


Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 09:56 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.