ЗабаваСекс

Македонската старлета Драгана: Македонците јадат трачарски го*на , се гледа каде сум јас, а каде сте вие

ОВАА Е ТАА ШТО ЈАДЕЛА ГОМНА БУКВАЛНО ВО ДУБАИ СО БОГАТАШИ ЗА ПАРИ, АМА ЗАРАБОТИЛА ГОМНА ГОМНА СЕ ЈАДАТ

Материјалистите ќе кажат дека парите го вртат светот, а жените желни за лесен живот и брза заработка најчесто среќата си ја бараат во градот на раскошот и луксузот Дубаи.
Но, ниту ќивотот ниту нештата не секогаш се онакви какви што се презентираат на социјалните мрежи, а голема е веројатноста дека оние кои што живеат удобен живот се подготвени на се’?! Неодамна јавноста беше згрозена од видео објавено на ТикТок каде што  инфлуинсеркa јаде из*ет одбогат човек за 50.000 $ !!!

Естрадниот магазин „Бекстејџ реши“ да ја обработи оваа тема. Ретко кој од домашните инфлуенсер(к)и сакаа да зборуваат на оваа тема, но затоа „магазинот од зад сцената“ ја побара нашата стралета Драгана Спасовска која живее и работи во Дубаи за да да даде одговори на некои прашања.

„Ако не беше Македонија и трачарските го*на што Македонците ги јадат, немаше да дознаам за вакво видео дека постои…”!

Проследете го видеото и слушнете што друго кажа најпознатата македонска старлета која веќе со години живее во Дубаи:

Материјалистите ќе кажат дека парите го вртат светот, најчесто среќата си ја бараат во градот на раскошот и луксузот Дубаи.

Но не секогаш нештата се онакви какви што се презентираат на социјалните мрежи а голема е веројатноста дека оние кои што живеат удобен живот се подготвени на се. Неодамна јавноста беше згрозена од видео објавено на ТикТок каде што инфлуинсеркс јаде измет од богат човек за 50.000 $.

Естрадниот магазин Бекстејџ реши да ја обработи оваа тема,ретко кој од нашите инфлуенсери како такви сакаа да зборуваат, но затоа Бекстејџ ја побара стралетара Драгана Спасовска која живее и работи во Дубаи.

“Ако не беше Македонија и трачарските го*на што Македонците ги јадат, немаше да дознаам за вакво видео дека постои…”Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.