БалканЗабава

Македонската раперка Дијана напрви лом во Задруга 6: Не е ова физички контакт те двојам ..па му го издудла

До колку работите?

Можно е да е слика од храна

ДИЈАНА ОГ е моментално најактуалната раперка на Нашата естрада. Веднаш по снимањето на песната “Недостајеш” со српскиот изведувач ФОКС таа влезе во реалното шоу Задруга 6

Првите денови немавме можност да ја гледаме на кадри на малите екрани , беше мирна и повлечена но овој пат реши да го искаже својот став и направи ЛОМ во Белата куќа во која се одржува реалното шоу

Ниедно дете не треба да расте со ваков родител. Јас растев без родители и подобро е да израсне само или во дом туку со ваков човек или таква мајка. – изјави Дијана ОГПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.