Занимливости

Македонската актерка разголена на тераса го впива и ужива пролетниот сончев зрак и чека некој да и го свирне

Македонската актерка разголена на тераса го впива и ужива пролетниот сончев зрак (фото)

Актерката Ана Стојановска досега сме ја виделе во многу претстави, македонски филмови и серии, реклами, како ТВ водителка, учесничка во реално шоу…

Оттаму, како актерка на разни ликови била во секакви изданија, но она што се случува на сцена или телевизија, секогаш е поразлично од она каква е Ана приватно и по дома.

Оттаму, како актерка на разни ликови била во секакви изданија, но она што се случува на сцена или телевизија, секогаш е поразлично од она каква е Ана приватно и по дома.

Ана пак, изминатиот период го снимаше филмот насловен „Кајмак“ во режија на Милчо Мачевски, а паралелно работи и на други проекти.

 

Ана пак, изминатиот период го снимаше филмот насловен „Кајмак“ во режија на Милчо Мачевски, а паралелно работи и на други проекти.

 

Актерката секогаш го претпочита природното издние, па освен на сцена или пред камера може да се види со посилна шминка или некоја провокативна облека.

Овој пат, таа уживаше во пролетното сонце на тераса, барем додека пред да почнат овие пролетни дождови. Ана собра витамин Д и ги почести следбениците со една приватна фотографија за која доби доста комплименти на сметка на изгледот.

 

Инаку, за потсетување Ана ја гледавме доста често на телевизија во серијата „Инсајдер“ од 2017, а таму  ја глуми фото-репортерката Антонија.

фото:Инстаграм/Ана СтојановскаПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.