ЗабаваСекс

Македонката што победи во „Некои нови клинци“ со своите ПPOВОКАТИВНИ фотки направи xaос на интернетот!

Беше скромна девојка со магичен глас, а погледнете како изгледа сега и зошто сите зборуваат за нејзините нови фотографии…

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

Македонката што победи во шоуто „Некои нови клинци“, Благица Ѕунзуровска, објави неколку фотки за кои што сите зборуваат.

Младата и талентирана пејачка која се појави и во шоуто „Ѕвездите на Гранд“ порасна во вистинска убавица така што сега на социјалните мрежи никого не остава рамнодушен, посебно кога ќе објави вакви оскудни фотографии.

 

 

Таа денес сé почесто објавува атрактивни изданија од своите настапи, но и од приватниот живот, а со своите последни фотографии на кои позираше во костим за капење ги воодушеви сите на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

Благица по победата во „Некои нови клинци“ се повлече од музичката сцена, а минатата година се пријави во „Ѕвездите на Гранд“.

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

Но во споменатото шоу стигна до петтиот круг, кога од жирито доби само еден глас што не беше доволно за да продолжи.

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

Таа три години по победата во „Некои нови клинци“ ја издаде својата прва песна „Не е фер“, а како изгледа денес, и зошто во костими за капење ги собра симпатиите на своите бројни обожаватели, погледнете во продолжение:

 

 

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

„Ау, каква убавина“, „Фотографирај се и од другата страна“, „Кралице“, беа само некои од реакции на посилниот пол под овие фотографии.

Како таа изгледаше и во ова занесно издание кога со своите раскошни облини никого не остави рамнодушен погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

 

 

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

 

 

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

 

 

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

 

 

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

 

 

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

 

 

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

 

 

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска

Фото: Инстаграм/ Благица Ѕунзуровска


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.