ТОПЦрна Хроника

Македонија за Гинис: УКРАЛ 100 ДЕНАРИ И ОКРКАЛ 6 МЕСЕЦИ ЗАТВОР!

Најсмешно е што обвинетиот е фатен со днк анализа која доста пари кошта. Апропо теглите со ајварот тој и добро прошол за разлика од овој…

crkva1

crkva-2Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.