Некатегоризирано

MAKCO ФУШЕРАЈОТ ОД КУМАНОВО

Туѓ срам ме изеде….Прво мислев некоја заебанција е ама не….
Фалење со фушерај направен од народни пари….
Другите слики се како тоа би требало да изгледа….

Фотографија на Приказни од булеварот.

Фотографија на Приказни од булеварот.

Фотографија на Приказни од булеварот.

 

Македонија

Заболени
55,127
Мртви
1,546
Излечени
32,894
Активни
20,687
Last updated: 24/11/2020 - 15:26 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.