КолумниТОП

Мафијата. Богдановиќ ќе се гоштева по кафеани, Заевистанци отвораат хотели за забава, а цела држава седи во “домашен притвор”

Можно е да е слика од 1 лице, стоење и внатре

Аааа… Каква саможртва на СДСМафијашка; Кај заразени гласаа, па сега и лично ги носат парите од кафана до кафана.. Да врти парата!

Срамота; уште едно изживување и покажување сила дека законите не важат за Мафијата. Богдановиќ ќе се гоштева по кафеани, Заевистанци отвораат хотели за забава, а цела држава седи во “домашен притвор” во полициски часМакедонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.