Забава

Љупка Митрова позираше топлес! Oди ма таму допумпај ги не се брукај струмичка милфица еб..е

boki-13-menuva-pol-1

Фановите конечно дочекаа фотографија од познатата модна блогерка и инфлуенсерка на која позира во топлес издание!
Имено убавата струмичанка Љупка Митрова на својот Инстаграм профил објави фотографија на која е гола од половина нагоре, но таа умешно ја одбрала позата за да ја заинтригира јавноста.

Љупка е вешта кога станува збор за прпвпкација, сметаат фановите. Па така и овој пат одбрала „жешка“ поза, а сепак го сокрила главното.
Погледнете и оценете го сами најновото издание на модната блогерка.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.