Живот

ЉУПЧЕ ПАК СЕ ГЛУПИРАШ, А? ЦЦЦЦ

ЛИНК ДО ГЛУПИРАЊЕТО ТУКА НА ЉУПЧЕ КЛИК

Ти си во извршна власт и не можеш да повикуваш луѓе да донираат за болни деца!
Не ти е срам? За што си ти биран на избори – да леташ змаеви или да обезбедиш опрема во здравствени установи!?
За што уплатуваат луѓе здравствено во Фонд цел живот – за утре да донираат, за себе и своите деца?

ЈИ ЈОЦИМакедонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 09:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.