ЖивотТОП

ЉУПЧЕ МАСЛИНКАТА ПАПУЧАРИШТЕ ИЗИГРАВА ХОЛИВУД СО ЖЕНЧЕТО МУ

МАЦИ ПАК ЌЕ ТЕ НОСАМ НА ДУБАИ АКО НЕ У ТУРСКА КАЈ ТУРЦИТЕ СО ГОЛЕМИ КУРЦИ*

Со емотивна порака генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски ѝ го честиташе роденденот на својата сопруга Андријана.

„Ти ме научи што е живот, среќа, чиста мисла и универзум. Да ми бидеш среќна и со иста енергија. Се сакаме најмногу ама во нашите срца има место за сите. Ние сме едно ама добро мислиме на секој. Среќен роденден“, напиша заменик Николовски.

Парот викедов што измина беа во селото Галичник, каде фатени за рака о прошетакта седнаа на ручек во ресторанот во хотелот „Неда“.  Двојкаата се подолго време заедно и во март направија свадба.

 Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 23:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.