Забава

ЉУПЧЕ Е ПЕТАР ПАН? МА ЈОК СТАР ПЕЕР ОД МААЛО ШТО ВРЕБА МЛАДИ МАШКИ ДЕЦА

Можно е да е слика од еден или повеќемина и текст кој вели „12 наддоброто Ljupcho Nikolovski 22m прогресот ce обединува, борбата продолжува во вториот круг од локалните избори. граганите сакаат развони општини и одговорни градоначалници, тоа e наша обврска и ke го дадеме максимумот за да ja исполниме. затоа во OBOj втор круг e наважно обединуваньето во борбата за cekoj град, за правецот на државата. борбата продолжува, прогресот CE обединува!“Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 23:15 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.