Забава

ЉУБОВНАТА ПРИКАЗНА НА РАДА И БРАНКО…

Фотографија на Nikola Koloski.

Фотографија на Dimitar Stojanovski.

Штипјанец со тврд предмет ѝ се заканувал на бившата сопруга, но тој тврди дека не е тврд предмет, туку…

На некој портал ја објавиле веста, па човекот реши да демантира и да објасни што е работата.Македонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 09:56 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.