ЖивотТОП

Љубчо Георгиевски не бил полигамист се разведува од Снешка е па извини Бубе

Објавувавме и ние и Либертас дека Љубчо Георгиевски е полигамист односно има две жени и три деца едното Лав во Америка е. Ама со сигурност имаме инфо од судот дека е поднесен предлог од Георгиевски за развод со неговата валидна сопруга Снежана Снешка..инаку втората жена на Љубче се вика Анета второто дете го добија кога Георгиевски беше премиер па цел кабинет се частеше, инаку таа има стан во Капиштец купен од Љубче он таму и дреме по цел ден одамна не е со Снешка сеа само официјално се разведоа

Погледнете како изгледа денес сопругата на харизматичниот Љубчо Георгиевски: „Нашата љубов е БИБЛИСКА која планини поместува“

 Македонија

Заболени
216,328
+333
Мртви
7,609
+17
Излечени
200,669
Активни
8,050
Last updated: 02/12/2021 - 22:00 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.