ЖивотТОП

ЛИЦЕМЕРКАТА АДИ

O koja licemerka si ti mori Adi kao demek kolku e zaljubena pa milno go gleda a I ide da go zadavi. Znaeme zosto si so nego, ona luge ustvari saka da bide prva dama kako onaa na Stevo Elizabeta ama treba dosta mienje I mienje na dolnata tvoja za da ja stignes Elizabeta a do togas zemi toa sredstvoto od masa poprskaj ja sigurno cela soba korne a Ljupce ke go poprskame so varikina za malku da mu go obelime kriminalniot obraz haha smesni lugenca…Adi te znaeme i koga bese normalna pa znaeme koga glumatas I OVA NEMA NAMERA DA NAV..MORA SAKAME DA NAVREDIME LICEMERI KOGO LAZEME GOVNA STE!

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Можно е да е слика од 2 луѓе и внатре

1,5 милиони граѓани се попишаа, со #Попис2021 ја трасираме иднината.
„Преку пописот доаѓаме до прецизни податоци за сите граѓани, за да може да се креираат ефективни мерки кои ќе донесат развој во секое населено место. После 20 години, како земја-членка на НАТО можеме, мораме и ќе имаме успешен попис“, рече вицепремиерот Николовски кој денеска ја исполни својата граѓанска обврска за попишување заедно со својата сопруга.
До крајот на следната недела се очекува да заврши попишувањето на населението, по што ќе следува сумирање на податоците.


Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 05:47 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.