Забава

ЛИЛА ПОЧНА САМА ДА СИ ВАДИ МУАБЕТИ ОД ГАЗОТ, КОЈ МА ЗА ТЕБЕ И АГНЕСА И МЕЛИТА ДОМА ЌЕ СЕ КАРА ХАХАХА ДУШИ БЕ ОНИ СТРАДНИ ЗА КЈУР

Скопјанец „удри” по сопругата зошто ја оговарала Лила: Водителката се запрепасти од коментарот (ФОТО)

Лила Филиповска објави на својот Инстаграм коментар кој го доби од свој следбеник. Навистина чудно и урнебесно. Во продолжение погледнете неколку од нејзините фотографии кои се озборувани.

На крајот и коментарот кој ги изненади ситеМакедонија

Заболени
103,020
+233
Мртви
3,144
+7
Излечени
91,507
Активни
8,369
Last updated: 01/03/2021 - 16:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.