ЗанимливостиТОП

Лик на годината за ДОКАЗМ е ИНА МНОГУФИНА

За 2016 та година Доказм самостојно без фаќање врски и разни таламбашки одлучи да даде своја изјава, признание или како сакате наречете го да си кажеме дека ИНА МНОГУФИНА фб и твитер ликот е за нас НАЈОСОБЕНАТА ЛИЧНОСТ, НАЈВЛИЈАТЕЛНА во ова современо живеење во Македонија. Политика не рчкавме, политичари не рангиравме, со неа и двајца други новинари Јорданка Ивановска-Јоци и Ацо Кабранов како новинари со влијание во македонсково битисување. Значи изборот е наш, личен и конечен ИНЧЕ, ДАДЕ ТИ СИ ЦАРИЦА!

12316255_930548897038432_4147587241720463277_n-1Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.