Балкан

Лидија Вукиќевиќ и Јелена Карлеуша во исто бикини – на која подобро и стои? На Радмила Шеќеринска ебаве

Можно е да е слика од текстЛидија Вукиќевиќ и Јелена Карлеуша во исто бикини – на која подобро и стои?

Пејачката Јелена Карлеуша и Лидија Вукиќевиќ се доста активни на „Инстаграм“ и знаат како да бидат во центарот на вниманието.

Секако, секоја на свој начин, едната со провокативни и разголени објави, другата со својот сексапил и згодно тело за нејзините години.

Нивните објави имаат голем број на лајкови и коментари.

Меѓутоа, сега двете ѕвезди го привлекоа вниманието така што се облекоа во исто бикини.Имено, и Јелена и Лидија носат бикини во зелена боја, а дури имаат и исти зелени патики.

Карлеуша позира на велосипед, а Лидија на столица.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Која повеќе ви се допаѓа?Македонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 09:26 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.