Забава

ЛИДЕ ЛИДЕ СО ПЕСНАВА Е ДОБРА АКО ИМАТЕ ЗАПЕК ПРОТЕРУЕЕЕ

(Видео) „Го чекам во када мокра ко сирена, дојди ти кај дада ноќва со сирена“ – Лиде Лиде го опеа Филипче во песна

„Којзнае што ќе рече кога ќе ја види песната. Мислам дека ќе се насмее. Он не е таков, баш е супер“, рече на крајот Лиде.Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.