Занимливости

ЛЕВИЦА И СДСМ ЛИЧАТ КО ЈАЈЦЕ НА ЈАЈЦЕ

Сликиве се од кандидатите за градоначалници и советници во Аеродром објавени на Фејсбук.
Горе – Левица
Доле – СДС
Nма Разлика.
Дисклејмер: не најдовме ваква групна слика од ДПМНЕ, ако некој најде нека ни прати. Чисто за споредба, ама не верувам дека многу ќе се разликува од уфирцаниве лиглиња од СДС доле.


Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 03:33 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.