Македонија

ЛЕСИ СЕ ВРАТИ ДОМА

Продолжуваме кадешто застанавме.
Уште поамбициозно, уште порешително.
Изминатите години докажавме дека можеме да бидеме партнери со граѓаните. Продолжуваме да работиме заедно со нив. Обезбедуваме средства за подобар живот за сите, креираме мерки со кои го зголемуваме семејниот буџет. Ви благодарам за поддршката и довербата.Токму тие нè обврзуваат мене и мојот тим да бидеме уште поуспешни.
We’re back!

Фотографија на Сања Лукаревска.

Фотографија на Сања Лукаревска.

Фотографија на Сања Лукаревска.

Фотографија на Сања Лукаревска.

Македонија

Заболени
55,127
Мртви
1,546
Излечени
32,894
Активни
20,687
Last updated: 24/11/2020 - 16:26 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.