Балкан

ЛЕПА БРЕНА ЗАМИНУВА, СЕ ПОВЛЕКУВА ОД ЈАВНОСТА

Лепа Брена заминува, се повлекува од јавноста

Најголемата балканска музичка ѕвезда Лепа Брена веќе неколку недели не е во Србија, ниту се појавува во јавноста. Српските медиуми пишуваат дека Брена има голема причина за тоа.
Пејачката мометално престојува во Мајами, каде ќе се задржу некое време, а зошто се повлекла од јавноста открива извор близок до пејачката.
-Лепа Брена во наредниот период нема да се појавува во јавност. Таа на големо работи на подготовката на новиот албум кој ќе биде еден од најдобрите во нејзината кариера. Моментално престојува во Мајами каде ќе се задржи уште неколку недели, вели доброинформиран извор.


Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.