ЗабаваТОП

ЛЕЛЕ НАШАТА МУЗА НОВИНАРКАТА МИРОСЛАВА НИ СЕ УДАДЕ ЗА ХАБИБИ ЛЕЛЕ СРЦ СО СРЕЌАААА И ТРИ СРЦИЊА НА КРАЈ И НЕ ПРДИ ПОД КЕБЕНЦЕТО ДА НЕ ИЗБЕГА

Хабиби само што ме побара за жена! ЈЕС МАКЕДОНЕЦ УШТЕ ЕДЕН, СПИШ ЛИ ДОБРЕ ЗАВИВАТ ЛИ ТЕ ХРАНИШ ЛИ СЕ ЗАШТО ЈА НЕ

Miroslava Byrns
45 мин. ·
Хабиби само што ме побара за жена!
Затварај граници, аеродроми, хеликоптери, возови, све затварај шефе! Нема мрдање од ова свето парче земја античка, Хунзи и све по список! Све затварај, ќе го помакедончиме! 😇
Ме запроси сосе клечење на лево колено, така срцепарателно гледање у очи, па говор имаше, сосе некои драги камења египетски (поима неам ја нешто бекнав од домашно васпитање, не си требал да се трошиш или да ровариш по тоа археолошките локалитети, битно кажав нешто, нема зијан хе хе хе).
Душа бе. Број на прстен погодил пошто ми го измерил тајно уште у август (оу мај гад, не се знае кој е поненормален). Очекував и некои 40 камили од негде да се појават али немаше, не може све да има бе, криза е, корона. 😇
Пренесете на кардиологија еден кревет треба за Мирче и апој за срце. И двајца сведоци се бараат. И врски у матично за термин. 😇 Џст кидинг за врски, правна држава е ова хелооооу. 😇 Пазарна инспекција да не се сеќира, обеќавам дека нема да не вадите од некоја биртија, само пет души ќе бидеме сосе преведувачот, скромно у кругот на матичарите, без Жадиња.
Рикав ко магаре, тоа солзи капат миокард чука у седум осмински такт, куку мене колку го сакам. Леле леле што направивме… Другарка ви не знае кај се наоѓа. Пошто ко што ни е општо познато, ај лав хабиби соу соу мач. ❤ ❤ ❤ Кој сака нека честита. 😁Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.