Забава

Леле колку си ма за никаде Луисо почна да ми се свиѓа Сергеј пошто ти го хејташ

многу си проста бе девојко немам запек со тебе

Нема достапен опис

Самите проценете, откако нејзината видео „модна анализа“ ќе ја погледнете и преслушате:

 

Фото: Инстаграм принтскрин/luisa.todorovska/varoshlijasergejПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.