Забава

Курето е нервозно 😁😁😁😁😁 му ја поделија твитер партијата

Можно е да е слика од еден или повеќемина и текст

Уште една од низата ЛАГИ со кои Левица си ја одработува задачата на лажна опозиција добиена од Заев, за внесување раздор во опозицискиот фронт.
Ниту претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Мицкоски, ниту ВМРО-ДПМНЕ ќе учествува на посочената приватна забава, особено што во време на криза за истата се трошат огромни суми народни пари.
Ајде сега Левица барем еднаш нека покаже доблест, морална вредност и култура, па нека се извини на ВМРО-ДПМНЕ за изнесената лага.
П.С. Реџеп Исмаил е член на президиум на Левица, човек послушник на Апасиев и лажен борец против олигархијата. Детали наскоро 😉
Можно е да е слика од еден или повеќемина и текст


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.