БалканКолумниТОП

Kратко интервју и договор за кафе во Скопје со Миломир МАРИЌ најпознатиот балкански новинар и Доказм

1 мај 10 часот наутро Белград...

После три години повторно на терасата на хотелот Москва во Белград кратка средба на Доказ со уредникот на тв Хепи Миломир Мариќ и сопственикот на порталот Доказм Марјан Стаменковски.. и веднаш да најавиме двата тома од култната книга на Миломир ДЕЦА КОМУНИЗМА 1 и 2 дел е објавена и на македонски јазик истите ќе бидат промовирани на крајот на мај почеток на јуни во Скопје на голема промотивна кампања воедно преведени се и книги на неговата сопруга Весна Радусиновиќ од истата издавачка куќа… дел од нашите прашања

КАКО СРБИЈА ГЛЕДА НА ТО ДА ЦРНА ГОРА ИМА ПРЕМИЕР АЛБАНАЦ ДАЛИ ЈЕ ТО НЕКА ВРСТА ЗАКАНЕ ЗА СРБИЈУ

ЗАШТО СРБИЈА ПОБОГУ ПОМАЖЕ МАКЕОДНИЈУ МИ САНКЦИЈЕ РУСИЈА ЈУРИМО ДИПЛОМАТЕ А ПРОСИМО ОД СРБИЈУ РУСКА ЈЕЛА И ОЧЕМО Д АНАШИ КРАСТАВЦИ ПРЕКО СРБИЈЕ ДА ЗАВРШЕ ОПЕТ НА РУСКИ ПАЗАР

МАКЕДОНСКИ НОВИНАРИ ВС СРПСКИТЕ ЖУТА ШТАМПА ФЕНОМЕН

КОЈ Е ГЛАВНИОТ ПОДОВДАЏИЈА НА СРПСКИТЕ СТАРЛЕТИ ДА СЕ ПРОСТИТУИРААТ ВО МАКЕДОНИЈА… ТОА Е ОБРАДОВИЌ ОД ЕПС СЕГА БЛИЗОК ПАРТНЕР НА ЗАЕВИ И СЕ РАЗБИРА БАШАНОВИЌ ЗАЕДНО СО МИЛЕ ЗЕЧЕВИЌ…

ИНАКУ МИЛОМИР ГО ОБОЖАВА АЈВАРОТ МАМАС, АМА ЗА ЗОРАН ЗАЕВ НЕМА ВИСОКО МИСЛЕЊЕ ОБОЖАВА И МАКЕДОНСКО ВИНО ПОСЕБНО ОД ВИНАРИЈАТА КАМНИК

ПОДЕТАЛНО ИНТЕРВЈУТО ЗА УТРЕ…

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.