Живот

КОНТРАСТ, РАСКОШ наспроти БЕДА 1 слика 1000 зборови!

По социјалните мрежи се појави фотографија која е сечена, лепена и монтриана но ја претставува суровата реалност за режимот во кој живееше Македонија 11 години!Македонија

Заболени
155,624
Мртви
5,475
Излечени
149,862
Активни
287
Last updated: 21/06/2021 - 09:41 (+02:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.