Забава

Коневски најави бомба за Димовски: Бргу ќе го гледаме филмот од Халкидики! 💣

sdsmovska laga li e ova? izgleda da ama ajde da vidime ozbilen decko e Ivica Konevski

Сликата може да содржи: 2 луѓе, брада и текстМакедонија

Заболени
90,654
Мртви
2,785
Излечени
78,154
Активни
9,715
Last updated: 25/01/2021 - 15:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.