Живот

Кондовски: Природата е наш дом – да ја чуваме чиста !

На новите генерации да им ги пренесеме вредностите за важноста на заштитата на животната средина !
Природата е наш дом – да ја чуваме чиста !

 Македонија

Заболени
0
Мртви
0
Излечени
0
Активни
0
Last updated: 19/10/2021 - 04:31 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.