ЖивотТОП

КОМШИЈАТА МУ НАБИ РОГОВИ НА ГРУЕВСКИ, ДОДЕКА Е ВО БУДИМПЕШТА ОН НОСИ ТОРТИ И МЕЊА СВЕЌИЦИ НА БОРКИЦА МЕЃУ НОЗЕ

БОРКИЦА ИМА ШВАЛЕР, А ГРУЈО СИ ИМА РОГОВИ

БОРКИЦЕ МА РУЧКАШ ЛИ ТОРТА КД СИ САМА ИЛИ САЛ СС ЕБАЧА ? ЕХ КОМШИЈА АКО НЕ ТЕ ПРИВИДИ КОЈ МА…АЈ ПОДЕТАЛНО ДРУГ ПАТ ПОЗДРАВЕТЕ ЈА БОРКИЦА ОД МЕНЕ ТРЕБА МИ НЕШТО НЕК МЕ ПОТРАЖИ, А И НЕ МОРА ЌЕ ПУКНЕ БРУКА ПОСЛЕ ЃАВОЛОТ ЌЕ НИ Е КАБАЕТ БОРКИЦЕ…поздрав до Саздо од катот погоре за него утре..

 Македонија

Заболени
101,214
Мртви
3,111
Излечени
90,685
Активни
7,418
Last updated: 26/02/2021 - 10:26 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.