Колумни

“Комшија” Ивице гледам си се пронашол во фразата “појаничарени јуришници на Заев”

Партискиот портпарол на ВМРО ДПМНЕ Наум Стоилковски со фб статус за залижаниот криминалец

“Комшија” Ивице гледам си се пронашол во фразата “појаничарени јуришници на Заев” па реагираш.
Алал нека му е на Мицкоски што совршено ве дефинираше; иако не ве спомена со име, вие сами си се јавивте.
Е сега токму поради тоа тежиш минус четири илјади гласа во Аеродром.
Не може да зборите за обединување, а да го гледате светот од скутот на Заев.
Затоа единствено реформи можете да правите во СДСМ. Наум Стоилковски фб статус

Фотографија на Naum Stoilkovski.

Македонија

Заболени
30,488
+930
Мртви
982
+5
Излечени
20,448
Активни
9,058
Last updated: 31/10/2020 - 01:41 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.