ЗабаваСексТОП

Колку чини секс со проститутка на кеј во Скопје: За 5 души давам попус! (+18 ВИДЕО) маски не мора

ретро

Проституцијата е еден од најстарите занаети во светот. Додека ширум светот постојат јавни куќи кои нудат секс услуги во Македонија според законот такво нешто нема. Оние кои се одлучуваат на овој занает го продаваат своето тело за различна сума, во зависност од услугата и времето. Овие видеа се еден вид истражување за тоа колку чинат услуги за возрасни од дамите на ноќта. Првото видео е направено во Скопје, а другото во Белград.

 

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.