Забава

КОЛЕ ЧАШУЛЕ МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ЗАЕВ: ДОПРВА ЌЕ ЈАДЕШ ТИ ПАШТЕТИ И ВИРШЛИ КОГА ЌЕ ТЕ СТАВИМЕ ВО ЗАТВОР!

– Жал да те фати за Заев, јадел паштети и виршли после работа, но ајде да го ослободиме од оваа мака, ајде да го симнеме од власт на 12-ти април, ама па тогаш ќе го ставиме во затвор па цел живот ќе јаде паштети и виршли во Идризово!

Седат Мицкоски и Заев.

Мицкоски: Заев абе го разбра филмот Honeyland?

Заев: Ех како не го разбрах, многу просто. Пола за пчелите, пола за мене и Вицето.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.