Занимливости

КОЈА БОЈА ТРЕБА ДА БИДЕ ВАШИОТ ПАРИЧНИК ЗА ДА ПРИВЛЕКУВАТЕ ПОВЕЌЕ ПАРИ?

Црвен паричник

Црвената боја е позната по тоа што привлекува богатство во животот. Покрај тоа привлекува добра енергија и во рекордно краток рок ги уништува негативните вибрации.

Син паричник

Сината боја исто така е симбол на изобилство, само треба да бидете повнимателни со нијансите. Темно сините паричници се гаранција за богатство.

Црн паричник

Колку и да ви изгледа темно и едноставно, црната боја значително може да ви ги подобри финансиите.

Кафеав паричник

После црната, кафеавата е најпопуларната боја за паричници. Посебно богатство ќе ви донесе ако има текстура и е изработен од високо квалитетен материјал.

Зелен паричник

Зелената боја е одличен избор ако сакате нов и свеж почеток, без оглед на тоа какво минато сте имале.Македонија

Заболени
186,914
Мртви
6,460
Излечени
167,402
Активни
13,052
Last updated: 20/09/2021 - 07:00 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.