Македонија

KOJ ПАЛАМУДЕШЕ ДЕКА ИЛЧО ЗАХАРИЕВ НЕ БИЛ СО ХРИСТИЈАН? А ВАСКО ЕФТОВ ПЛАТЕНИКОТ, Е ПА ЕВЕ ВАСЕ ДЕМАНТ ОД ЧИЧО ХМ

May be an image of 1 лице

Вечерва во Штип, на состанок во Општинскиот комитет. И повеќе генерации на заедничка маса, со една иста цел: Рушење на Заев, победа на Македонија!

Да си ја вратиме државата, да ја обезбедиме заедничката иднина. Штип град на непокорот! 👊Македонија

Заболени
146,733
+824
Мртви
4,419
+31
Излечени
122,121
Активни
20,193
Last updated: 18/04/2021 - 01:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.